Nowe „czternastki” dla emerytów. Rząd wyda więcej, niż planował
Rząd planuje zwiększenie wydatków na waloryzacje świadczeń oraz trzynaste i czternaste emerytury. W budżecie zaplanowano 55 mld zł na ten cel. Dziennik „Fakt” informuje, że seniorzy mogą liczyć na dodatkowe 1600 złotych do emerytury.