Rząd ma nowego pełnomocnika. Będzie odpowiadał za strategiczną infrastrukturę
Były szef Urzędu Regulacji Energetyki Maciej Bando został powołany na podsekretarza stanu i pełnomocnika rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej – poinformował w poniedziałek wieczorem resort klimatu i środowiska.