Setki milionów na nagrody, a teraz spora strata. Były minister o sytuacji w JSW
JSW odnotowała sporą stratę netto i mocny spadek na giełdzie. Zarazem wydaje coraz więcej na pracowników – wypłaciła im setki milionów w dodatkach. – W ostatnich ośmiu latach nadzór właścicielski nad branżą górniczą był bardzo kiepski – ocenia w rozmowie z money.pl były wicepremier Janusz Steinhoff.