Wielka fala odejść z policji. Podali liczby
W garnizonie warszawskim już brakuje 20 procent mundurowych, a szykuje się kolejna fala odejść ze służby – informuje RMF FM. Rozgłośnia dodaje, że chęć przejścia na emeryturę z początkiem roku zgłosiło ponad 300 policjantów z Warszawy.